Produkty - Producent Elewacyjnych Profili Dekoracyjnych

Idź do spisu treści

Menu główne:

Produkty

Produkty firmy "Art-DETA"

Produkty nasze wytwarzamy od podstaw w oparciu o własne sprawdzone receptury i opracowane metody i techniki. Elewacyjne profile dekoracyjne wykonujemy w kilku wariantach, każdorazowo dopasowując produkt finalny do oczekiwań i preferencji Klienta. Dostosowanie produktu to nie tylko wzór i rozmiar, to również materiał z którego nasz wyrób jest wykonany, to także rodzaj zastosowanej powłoki zewnętrznej i sposób jej wykończenia. Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej nauczyło nas, że nie ma rzeczy niemożliwych, a przynajmniej w tym aspekcie naszej rzeczywistości. Są fachowcy w tej branży, którzy wiecznie powtarzają "nie da się" ... Realizowaliśmy rozliczne projekty w których konieczne było wykonywanie (detali) z różnych materiałów od styropianu i innych odmian polistyrenu poprzez gips, beton, kamień po włókna węglowe ...

Produkty architektoniczne to głównie elementy wykonane na lekkim rdzeniu ze specjalnie na nasze zamówienie produkowanego styropianu. Wykonane przez nasz kształtki styropianowe są następnie powlekane kilkoma różnymi wariantami powłok. Powłok, które mają na celu zabezpieczenie elementu przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych, estetyczne wykończenie elementu poprzez nadanie mu zróżnicowanych faktur oraz ułatwienie montażu. Każda z oferowanych przez nas wersji wykończenia profili elewacyjnych ma inne właściwości oraz inną fakturę, inny kolor i ... różne zastosowania, a wszystko po to, aby zapewnić Państwu możliwość dostosowania produktu do własnych potrzeb i możliwości. Dlatego to właśnie my robimy gzymsy na miarę Twoich oczekiwań.

Wykonujemy nasze produkty przy zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, maszyn i urządzeń, co gwarantuje ich wysoką jakość i absolutną powtarzalność wzorów.
Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat oferowanych przez nas wariantów wykończenia profili elewacyjnych zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej siedziby lub do kontaktu telefonicznego. Chętnie porozmawiamy, wyjaśnimy wszelkie wątpliwości i odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszej sztukaterii i jej właściwych zastosowań.

Do naszych gzymsów elewacyjnych oferujemy specjalną masę do maskowania (tuszowania) połączeń pomiędzy poszczególnymi elementami. Masa ta posiada specjalnie dobrane składniki tak, aby po powierzchnia nią szpachlowana była niemal identyczna jak faktura listew czy gzymsów. Mając na uwadze możliwość wykonania profili elewacyjnych z różną fakturą, oferujemy również masę szpachlową do tuszowania łączeń do różnych wariantów faktury.

Gierunki - czyli zakończenia gzymsów wzorem. Detale takie wykonujemy w dwóch podstawowych wersjach. Pierwsza to wykonanie gierunku w całości elementu o długości typowej. Drugi sposób to wykonanie zakończeń na wymiar. W drugim przypadku każdorazowo należy dokładnie wykonać pomiar, najlepiej po uprzednim skontaktowaniu się z nami. To oczywiście nie dotyczy sytuacji w której to my realizujemy pomiary i wykonujemy projekt własnoręcznie.

Długość naszych produktów.
Nasze produkty wykonujemy w każdej Twojej ulubionej długości, pod warunkiem że jest to 120 cm. Zastosowanie takiej właśnie długości elementów ma wiele zalet. Ułatwia manewrowanie takim elementem podczas montażu, umożliwia samodzielny montaż nawet dużych gzymsów jednej osobie. Dzięki między innymi takiej długości nasze profile są niezwykle lekkie łatwe w transporcie, bowiem mieszczą się w prawie każdym samochodzie osobowym nawet na tylnej kanapie.

Rozmiary i kształty.
Jak powszechnie wiadomo rozmiar ma znaczenie, dlatego właśnie dajemy Państwu możliwość dopasowania naszych gzymsów do Waszych preferencji. Kształty ... zabawa kształtem daje sporo satysfakcji, której absolutnie nie chcemy odbierać naszym Klientom, dlatego każdy z Państwa ma możliwość wykonania u nas dekoracji według własnych pomysłów, oczywiście na podstawie dostarczonych nam rysunków lub udzielonych wskazówek, coś a'la projektowania pod dyktando.

Produkty przeznaczone do dekoracji wnętrz to również szeroka gama możliwości, od profili ciętych z surowego styropianu, poprzez elementy wykonane  z XPS (polistyrenów ekstrudowanych), do sztukaterii gipsowej, poliuretanowej, czy elementów drewnianych lub drewnopodobnych. Sztukateria wewnętrzna wykonywana przez nas daje nieograniczoną możliwość w wyborze rozmiarów i kształtów. W szerokiej gamie produktów przeznaczonych do aranżacji wnętrz znaleźć można również sztukaterię imitującą piaskowiec, której faktura i kolor niemal do złudzenia przypomina naturalny kamień.

Poza produktami związanymi z szeroko rozumianą architekturą wykonujemy rozmaite inne rzeczy.
Wykonujemy ponadto:

- litery przestrzenne i szyldy reklamowe,
- dekoracje okolicznościowe dla przedszkoli, szkół, kościołów i innych instytucji
- otuliny do izolacji cieplnej rurociągów i rur
- styropianowe kliny dachowe,
- kształtki transportowe, elementy opakowań i formy odlewnicze,
- naklejki z folii samoprzylepnej do zastosowań reklamowo dekoracyjnych
- tabliczki z nazwami ulic i numerami budynków


Wszystkie powyższe oraz wiele innych, które nie sposób wymienić wyroby są uzupełnieniem naszej oferty produktowej. Jak wspominaliśmy już wcześniej w naszej dziesięcioletniej przygodzie zdarzało nam się wykonywać różne rzeczy.

Realizacja zleceń i jej terminy.
Część naszych produktów staramy się mieć "od ręki", ale są to przeważnie elementy typowe. Staramy się być elastyczni wobec Państwa oczekiwań zatem i w kwestii terminów realizacji stajemy na wysokości zadania. W zależności od skomplikowania zlecenia i jego obszerności czas realizacji zlecenia możemy przyjąć w zakresie od 3 do 7 dni, przy bardziej skomplikowanych przedsięwzięciach czas ten może ulec wydłużeniu i będzie realizowany etapami zgodnie z ustalonym indywidualnie harmonogramem dostaw.

Wysyłka i odbiór naszych wyrobów
Nasze produkty można odebrać osobiście w siedzibie naszej firmy lub zlecić nam wysyłkę. Wysyłka realizowana na nasze zlecenie odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL express. Każda wysyłana przez nas przesyłka jest starannie zapakowana, zabezpieczona, a przede wszystkim ubezpieczona i dostarczona w 24 godziny pod wskazany przez Państwa adres. Koszty dostawy każdorazowo ustalamy indywidualnie. Zlecenia bywają na tyle różne, że nie zawsze można przewidzieć wszystko z góry.

Jeśli wykazaliście się Państwo taką ciekawością tematu, że doczytaliście ten tekst do tego miejsca, mamy dla Państwa dobrą wiadomość, zapytajcie nas proszę o "rabat dla ciekawskich". W ramach tego rabatu mogą Państwo liczyć na 10% upust od cen netto. Warunkiem skorzystania z rabatu jest podanie podczas rozmowy telefonicznej lub w treści zamówienia hasła "rabat dla ciekawskich". Rabat dla ciekawskich nie ma charakteru promocji czasowej, jest on stały dla każdego kto tylko będzie chciał z niego skorzystać. Rabat dla ciekawskich dotyczy elewacyjnych profili dekoracyjnych powlekanych gotowych do bezpośredniego montażu na elewacji budynku.

Zapraszamy serdecznie Dominika i Tomasz Brożkowie


 
 


O nas                   Produkty                   Realizacje                Pomoc                    Kontakt


 
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego